Ekran wczytywania
Weekend pełen wrażeń na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym w Grodzisku Mazowieckim

12-14.04.2024 - przez 3 dni Hala Sportowa CAIIS w Grodzisku Mazowieckim gościła kluby cheerleaders z całej Polski.

 

Podczas VII Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym mieliśmy możliwość podziwiać ponad 3300 zawodników z całego kraju reprezentujących 78 klubów. W trakcie zawodów obejrzeć mogliśmy blisko 600 prezentacji, które oceniali sędziowie równolegle w dwóch panelach. Łącznie na zawodach pracowało 31 sędziów z Polski z za granicy. Do tej pory było to najliczniejsze Mistrzostwa Polski w cheerleadingu Sportowym. Jesteśmy dumni z naszych członków jak licznie i profesjonalnie na światowym poziomie zaangażowali się w rozwój sportu jakim jest cheerleading.

 

Cieszymy się iż cheerleading z roku na rok prężnie się rozwija, zawodnicy prezentują coraz wyższy poziom i walczą o najwyższe stopnie podium w duchu far play, a tym samym o nominacje na Mistrzostwa Świat  ICU Worlds 2025 oraz Mistrzostwa Europy ICU ECC 2024.

 

Więcej - >  https://www.onet.pl/styl-zycia/pzsc/niezwykle-wydarzenie-mistrzostwa-polski-w-cheerleadingu/d2k2ml9,30bc1058

  

Dziękujemy sponsorowi strategicznemu Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu - firmie Enea za wiarę i wsparcie oraz naszym partnerom bez których nie byłoby możliwości organizacji eventu na tak wysokim poziomie.

Miastu Grodzisk Mazowiecki oraz Hali CAIIS dziękujemy za pomoc i chęć współpracy przy zawodach - mamy nadzieję wrócić na ten piękny obiekt w przyszłości.

Wszystkich zawodnikom i trenerom,  gratulujemy startów i życzymy dalszych sukcesów. A rodzicom i wszystkim kibicom dziękujemy za niezapomnianą atmosferę na hali.

 

Sport łączy i rozwija!

 

zapraszamy do Galerii


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z