Ekran wczytywania
Enea Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

ENEA staje się Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Za pośrednictwem PKOI spółka będzie wspierać pięć Polskich Związków Sportowych. Umowa obejmować będzie lata 2024-2027, w tym Polski Związek Sportowy Cheerleadingu.

 

10.07.2023 – Polski Związek Sportowy Cheerleadingu (PZSC) z radością ogłasza nowe strategiczne partnerstwo z renomowaną firmą energetyczną ENEA. To ważne porozumienie, które będzie obowiązywać w latach 2024-2027, ma na celu wzmocnienie pozycji Cheerleadingu w Polsce, promowanie wartości sportowych i rozwijanie talentów w tej dynamicznej dyscyplinie sportu.

Dzięki wsparciu strategicznemu ze strony ENEA, PZSC będzie miało możliwość dalszego rozwoju i organizacji szerokiej gamy wydarzeń, zawodów, treningów oraz programów szkoleniowych dla zawodników w każdym wieku i stopniu zaawansowania. Ta współpraca pozwoli na budowanie silnej i profesjonalnej struktury Cheerleadingu sportowego w Polsce oraz stworzenie warunków dla zawodników do osiągania sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Cytujemy wypowiedź Prezesa PZSC:

Leszek Cichocki (Prezes Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu). „Jesteśmy bardzo młodym, ale bardzo prężnie działającym związkiem sportowym. Ta umowa to dla nas olbrzymia szansa, a dodam, że jesteśmy sportem, który posiada elementy akrobatyczne, gimnastyczne, taneczne, więc daje wiele możliwości rozwoju dla dzieci i młodzieży. Dziękuję panom prezesom za to, że dostrzegliście w cheerleadingu moc i siłę. Mamy potencjał i mimo, iż nie jesteśmy dyscypliną olimpijską, to obiecuję, że zrobię wszystko, aby tak się stało w najbliższym czasie”.

 

Gratulujemy owocnych negocjacji, Sport łączy i Rozwija!


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z