Ekran wczytywania
KADRA POLSKI NA ICU WORLDS 2023 /senior/

Team Poland Freestyle Pom Senior – Dream Team (Garwolin)     

 

„DREAM TEAM SENIOR” to drużyna wywodząca się z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „NO NAME” z Garwolina. Dziewczęta na swoim koncie mają liczne sukcesy, nie tylko na turniejach rangi ogólnopolskiej, ale i międzynarodowej. Tytuły Mistrza Polski, które uzyskały w ubiegłych latach, dały im możliwość już  4-krotnego reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Świata ICU Worlds w latach: 2011, 2012, 2016, 2019. 

W tym roku zespół DREAM TEAM SENIOR, dzięki wygranym Mistrzostwom Polski w 2022 roku ponownie dostał możliwości reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Świata ICU 2023. W skład kadry reprezentacyjnej wchodzi 20 bardzo zdolnych i ambitnych tancerek z całej Polski, które postanowiły połączyć siły swoich klubów i godnie zaprezentować nasz kraj podczas tego ważnego wydarzenia.

Zespół został wyłoniony w ramach castingu, dzięki czemu w skład DREAM TEAMU na rok 2022/2023 wchodzą najlepsze tancerki z klubów z całej Polski: DREAM TEAM z Garwolina, ATIGA z Krakowa,  FRESH z Mszczonowa oraz tancerki z Sosnowca i Leszna. 

Choreografem kadry jest Pani Izabela Nierwińska, która już nie raz udowodniła, że niemożliwe jest możliwe wraz z Panią Zofią Kisiel stanowią pieczę trenerską nad jak najlepszym przygotowaniem dziewcząt do wyjazdu.

   

Sponsorzy i partnerzy wyjazdu:

 

Team Poland Freestyle Pom Senior duet – Unique Pro (Kocmyrzów Luborzyca)    

Duet Julia Czajor i Wiktoria Doniec z Klubu Sportowego Unique Cheerleaders Kocmyrzów-Luborzyca. Trenerami są Urszula Papka i Lidia Stefańska

Zawodniczki z Klubu Unique Cheerleaders, trenujące na co dzień w grupie Unique Pro, otrzymały powołanie do Kadry Narodowej wygrywając w czasie Mistrzostw Polski w kategorii Duet Senior Freestyle Pom. Choreografia, którą zaprezentują zawodniczki w Stanach została przygotowana i trenowana przez Urszulę Papkę. Koordynatorem wyjazdu jest główny trener Klubu Lidia Stefańska. Treningi przygotowujące do startu trwają od września 2022. Zawodniczki ćwiczą 6 razy w tygodniu, skupiając się na synchronizacji i technice wykonania prezentacji. To pierwszy start reprezentantów Unique Cheerleaders w czasie Mistrzostw Świata. 

Głównym Partnerem przygotowań i wyjazdu na Mistrzostwa Świata jest Województwo Małopolskie  www.malopolska.pl, organizator Igrzysk Europejskich 2023 www.ie2023.pl . Wsparcia finansowego w postaci zakupu biletów lotniczych i strojów reprezentacji udzieliła Gmina Kocmyrzów Luborzyca. Głównym Sponsorem wyjazdu jest firma Nowatermia www.nowatermia.pl . Wyjazd wspierają także: Solscan, Sendi, Stolarnia Woma, Elo Kids, Kwiaciarnia Chloris, Unique Dance Company

   

Sponsorzy i partnerzy wyjazdu:

 

 

Team Poland Cheer Hip Hop Senior – Studio KG  (Poznań)         

Drużyna KG Cheerleaders, działająca w ramach szkoły tańca STUDIO KG istnieje od 2004 roku. Od 2019 roku bierzemy udział w zawodach i turniejach organizowanych przez PZSC i PSCH. Swoimi występami urozmaicamy wiele widowisk sportowych i kulturalnych, gościły nas sceny całej Polski, a także Europy. Mamy na swoim koncie pokazy dla największych marek, a także Urzędów Miasta, Domów Kultury czy drużyn sportowych. Występowałyśmy w teledyskach, reklamach, programach TV, na koncertach. Uczestniczymy w akcjach reklamowych i charytatywnych, a także jesteśmy zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego talent show: Got To Dance. W naszym repertuarze, oprócz pokazów cheerleaders, znajdują̨ się̨ również̇ spektakle rewiowe oparte na rożnych technikach tanecznych.

Do naszej szkoły tańca, na regularne zajęcia uczęszcza duża grupa dzieci i młodzieży, a także dorosłych osób. Zaszczepiamy w nich sportowe nawyki, zdrowy styl zżycia i promujemy kulturę̨ fizyczną na szeroką skalę.

Trener: Marta Maj-Nowakowska: Kobieta orkiestra: doktor nauk prawnych i wykładowca akademicki. Dyplomowany Instruktor Fitnessu i Nowoczesnych Form Gimnastyki, Trener Cheerleadingu PZSC, Instruktor tańca nowoczesnego i jazzowego, uczestniczka szkoleń instruktorskich organizowanych przez Brytyjską Królewską Szkołę Tańca. Ma na swoim koncie wiele indywidualnych sukcesów, głównie w tańcu nowoczesnym. Mistrzyni Wielkopolski w aerobiku sportowym, laureatka wielu turniejów tanecznych, m.in. Rytm Ulicy, V-ce Mistrzyni Polski w kategorii hip-hop, reprezentantka Polski w hip-hopie na Mistrzostwach Świata w Bremerhaven. Od 2004 roku związana z cheerleadingiem. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 3-letniego Aleksandra.

 

Sponsorem wyjazdu jest ENEA.

                                   

 

Team Poland Cheer Hip Hop Senior duet – Adeem (Nowy Sącz)  

 Justyna i Natalia Migacz są tancerkami oraz instruktorami tańca w Centrum Tańca ADeeM w Nowym Sączu. Dziewczyny trenują taniec odkąd zaczęły chodzić, próbowały różnych styli tanecznych obecnie zajmują się Hip hopem. I najlepiej tańczy się im razem w duecie. Sponsorzy duetu to NEWAG fundacja oraz Zielone Wzgórze sala bankietowa .

 

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z