Ekran wczytywania
KADRA POLSKI NA ICU WORLDS 2023 /youth i junior/

Przedstawiamy skład Kadry Narodowej w kategoriach wiekowych youth i junior na ICU Worlds 2023 :

 

Team Poland Cheer All Girl Youth L3  oraz Team Poland Cheer All Girl Junior L4

 Cheer All Girl Junior Advanced oraz Cheer All Girl Youth Median, to drużyny złożone z zawodników z  4 Klubów, które od wielu lat osiągają czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski, a także z sukcesami uczestniczą w rywalizacji międzynarodowej.

Oryginalnie Powołanie na Mistrzostwa Świata – ICU Worlds 2023 otrzymał zespół Voltage i Twisters z Bobrownik Wielkich, których głównym trenerem jest Agnieszka Wlezień z Cheerleaders Academy All Stars z Łęgu Tarnowskiego. Trener – A. Wlezień zdecydowała się zaprosić do współpracy także inne czołowe Polskie kluby i  w ten sposób powstały 2  zespoły „Team Poland Cheer All Girl Advanced” oraz „Team Poland Cheer All Girl Youth Median ”  Zaproszenia do współpracy przyjęły kluby: Stowarzyszenie Tańca Sportowego Soltare z Olsztyna, KS Cheerleaders Iskra z Łochowa oraz UKS Axel Jagiellonka z Warszawy. W związku z tym, że dziewczęta wchodzące w skład drużyn pochodzą niemal z całej  Polski, wybrałyśmy na miejsce naszych zgrupowań SP 50 w Warszawie. Dzięki uprzejmości Pani dyrektor Agnieszki Czerwińskiej mogłyśmy trenować podczas naszych cotygodniowych, trzydniowych zgrupowań, pod okiem naszych trenerek: Agnieszki Wlezień, Emilii Dziurdzi, Anny Pękul, Natalii Wasiak, Patrycji Wieczorek, Agnieszki Czerwińskiej oraz Weroniki Florczyk. Dziś czujemy się przygotowani i gotowi reprezentować nasz Kraj na Mistrzostwach Świata ICU Worlds 2023r. w Orlando USA. Trzymajcie kciuki!

   

 

 

 

Sponsorzy i partnerzy wyjazdu:

Voltage

         

 

         

Nikol Małgorzata Panek

 

Iskra

      

 

Axel UKS Jagiellonka

    

    

    

 

Soltare

      

    

 

 

 

Team Poland Freestyle Pom Junior – Flimero Junior (Tyczyn)     

 Flimero Junior to zawodnicy z Uczniowskiego Kluby Sportowego Flimero z Tyczyna. Trenerkami zespołu są Jolanta Magda oraz Adriana Kopacka. Zawodnicy, którzy w tym roku będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata ICU Worlds 2023 to wielokrotni zdobywcy pierwszych miejsc na Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski PZSC. W 2022 roku brali udział w Mistrzostwach Europy ICU ECC w Atenach kwalifikując się w top 10 kategorii Junior Pom. W spełnieniu naszego największego marzenia pomaga nam Burmistrz Gminy Tyczyn za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Bardzo się cieszymy, że po wielu latach treningów, pracy, łez szczęścia i zawodu, uda nam się wystąpić na najważniejszym parkiecie w świecie cheerleadingu. Wyjazd nie byłby możliwy, gdyby nie ogromne wsparcie burmistrza Tyczyna oraz Wojewódzkiego Domu Kultury, którym bardzo dziękujemy.

Sponsorzy i partnerzy wyjazdu:

 

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z