Ekran wczytywania
Efekty spotkania! 15 lutego 2020 Szkolenie w Poznaniu

Na efekty spotkania z Prezesem Szkolnego Związku Sportowego 'Wielkopolska' Panem Zdzisławem Urbańczykiem nie trzeba było długo czekać. Dzięki niemu Szkolna Liga Cheerleadingu nabiera tempa.


Szkolenie z części tanecznej Szkolnej Ligi Cheerleadingu odbędzie 15 lutego w Poznaniu, w siedzibie Szkolnego Związku Sportowego 'Wielkopolska' przy ulicy Starołęckiej 36.
Koszt 6 godzinnego szkolenia to 80 PLN.
Zgłoszeń należy dokonywać poprzez email na adres liga@pzsc.pl podając imię i nazwisko zgłaszanej osoby, Szkołę, która reprezentuje oraz dane do rachunku.

Program

– omówienie systemy Szkolnej Ligi
Cheerleadingu oraz celów i założeń
– historię cheerleadingu
-elementy charakterystyczne dla cheerleadingu- Arm Motion
-omówienie kategorii freestyle pom i drill dance
-podstawy tańca
-podstawy budowania choreografii


Małgorzata Wrońska
Mistrzyni Polski Cheerleaders zarówno jako trener jak i zawodniczka (2013,2014), międzynarodowy sędzia kategorii tanecznych i akrobatycznych, sędzia główny Mistrzostw Polski Cheerleaders. Sędziowała turnieje w Australii, Chinach, Korei Południowej, Białorusi, Niemczech, Czechach i na Ukrainie. Posiada najwyższą klasę trenerską Intrentional Cheer Union, tworzyła choreografie na Mistrzostwa Świata w Orlando.
 
Żaneta Cwalina Śliwowska
Trener wielokrotnych Mistrzów PolskiCheerleaders – 6 złotych medali, 3 srebrne i 4 brązowe (2019), zdobyła 3 miejsce Pucharu Świata Majorette World Federation w dwóch konkurencjach drużynowych i pierwsze miejsce w konkurencji solowej.
A ponad to : Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego kierunek Pedagogika społeczna -specjalność taniec;
 Tancerka Międzynarodowej klasy mistrzowskiej S w tańcach standardowych; Dyplomowany nauczyciel tańca


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z