Ekran wczytywania
Kadra Polski na ICU Worlds 2024 - drużyny youth

Przedstawiamy Naszą Kadrę:

Team Poland Freestyle Pom Youth - DREAM TEAM YOUTH

Jesteśmy zespołem z MG-T UKS „NO NAME” z Garwolina, w skład którego wchodzi 17 tancerek z Garwolina wzmocnione 3 tancerkami z Legionowa. Nasza drużyna składa się z 20 niezwykle utalentowanych tancerek, które łączy jedno marzenie, występ na Mistrzostwach Świata na Florydzie w Orlando.

Nasza przygoda rozpoczęła się na Mistrzostwach Polski 2023, gdy zostatałyśmy Mistrzami Polski i otrzymaliśmy nominację na Mistrzostwa Europy 2023 oraz na Mistrzostwa Świata 2024. Przepełniła nas ogromna radość oraz chęć dalszej walki, Po zawodach od razu zaczęłyśmy przygotowania do Mistrzostw Europy 2023, które były pierwszymi zawodami na arenie międzynarodowej. Udało nam się  zakwalifikować w finale oraz być piątym najlepszym zespołem w Europie. Radość i euforia jaką czułyśmy była nie do opisania. Od tamtego momentu zapragnęłyśmy pokazać całemu światu naszą determinację oraz na co nas stać.

Po wakacjach spędzonych na obozie wróciłyśmy na salę z nową energią oraz zapałem do pracy. Po ułożeniu choreografii przez naszą  niezastąpioną Trenerkę, zaczęłyśmy przygotowania. Od września ciężko i wytrwale pracujemy by osiągnąć nasz cel. Mimo tego, że czasami jest ciężko przypominamy sobie, że jesteśmy drużyną i razem możemy zrobić wszystko. Mistrzostwa zbliżają się wielkimi krokami, a my jesteśmy coraz bliżej spełnienia naszych największych marzeń oraz przeżycia niezapomnianej przygody.

 

 

Team Poland Cheer Coed Youth Median L3 - Three Stars UKS Łochów

Drużyna „Three Stars” z UKS Trójka w Łochowie, dzięki zdobyciu po raz kolejny tytułu Mistrza Polski w 2023 roku, ma niebywałą możliwość ponownie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Po udanym debiucie na Mistrzostwach Europy ICU Europeans 2023 w Weronie, gdzie zdobyła tytuł Wicemistrza Europy w swojej kategorii wiekowej, drużyna od września 2023 r. rozpoczęła intensywne przygotowania do startu na Mistrzostwach Świata ICU Junior Worlds 2024.

Młodzież z Łochowa ale nie tylko, jako Kadra Narodowa Youth Coed Median stanie na macie zawodów międzynarodowych już 24 kwietnia br., walcząc o najważniejsze trofeum – Mistrzostwo Świata dla Polski!

Trenerami Kadry Youth Coed są nasi klubowi, doświadczeni trenerzy: Pan Maciej Markowicz i Pani Aldona Guzek. Nasze zaproszenie do współtworzenia drużyny na Mistrzostwa Świata przyjęły również zawodniczki Brothers Dance Studio z Legionowa, wraz z ich trenerką, Panią Klaudią Gołębiewską, która wspiera przygotowania naszych kadrowiczów w zakresie akrobatyki.

Za wsparcie w zakresie fizjoterapii oraz treningu motorycznego odpowiada niezawodna - Pani Aleksandra Krześniak-Markowicz. 

W skład naszej drużyny wchodzą niezwykle utalentowani zawodnicy i zawodniczki z UKS Trójka Łochów:

- Bala Szymon                     - Bereda Lena                      - Bujalska Malwina

- Bury Łucja                         - Bzdak Mikołaj                   - Fedorczyk Zofia

- Fedorczyk Hubert             - Gierak Antonina               - Harazim Nicole

- Kotulska Maja                   - Łuniewska Maja               - Nieborek Natalia

- Pietrzak Agata                  - Podgórska Natalia            - Posiewka Wiktor

- Sawera Lena                     - Siudzińska Daria               - Skóra Maja

- Strąk Julia                         - Styś Weronika                  - Świętoń Maciej

- Zach Antoni                     - Ziółkowska Hanna

 

Silnym wsparciem w zakresie akrobatyki są dla drużyny zawodniczki BDS Cheer z Legionowa:

- Krupko Agata               - Konopka Antonina              - Masiak Magdalena

 

Wyjazd do USA na zawody o takiej randze nie udałby się bez wsparcia wielu Przyjaciół i Darczyńców klubu, a także całej społeczności lokalnej. Każdemu z Państwa serdecznie dziękujemy – razem tworzymy drużynę, a dzięki Państwu marzenia naszych zawodników staną się już niebawem rzeczywistością.

Wyjazd jest możliwy dzięki wsparciu i zaangażowaniu wszystkich Rodziców naszych zawodników i zawodniczek!

Głównymi Darczyńcami oraz partnerami wyjazdu są między innymi:

-Samorząd Województwa Mazowieckiego, FMU MARTIN Mariusz Krysik,  Fundacja ARP, Dar Trans Dariusz Tolak, Fachowiec Jarosław Oniśk, Firma Szalpol Łajski, Mirosław Ziółkowski MIRPOL Łochów, Piekarnia Robson, Firma DAR-BUS, SYLBUD Roboty Ogólnobudowalne, JIMMY J.Cichocki J.Zandberg, Firma MPSYSTEM Ostrówek, Gaz Media Wołomin, PATRAS Patryk Mech Sklep Medyczny, Miciukiewicz Mirosław 'Migael' oraz wielu anonimowych darczyńców – firm i cała społeczność przyjaciół naszego klubu w ramach zbiórki na portalu zrzutka.pl!

Ponadto część środków została pozyskana w trakcie rozmaitych licytacji, kiermaszy i zbórek przez całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Łochowie oraz lokalnej Parafii, jak również w trakcie balu charytatywnego „Razem po Marzenia” zorganizowanego 27 stycznie 2024 roku.

 

Do zobaczenia w Orlando już 24 kwietnia! 

Trzymajcie za nas kciuki! Będziemy godnie reprezentować nasz kraj i całą społeczność!

Let’s go POLAND – WHITE AND RED!

 

 

SPONSOREM STRATEGICZNYM ZWIĄZKU I KADRY POLSKI JEST FIRMA ENEA.


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z