Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Iskra (Cheer Coed Senior L5)

W dniach 27.06 - 03.07.2023 zawodnicy z Klubu Sportowego Cheerleaders Iskra rywalizowali w Mistrzostwach Europy ICU w Weronie w kategorii: cheer coed senior elite.

Po wylądowaniu w Mediolanie transferem dojechaliśmy w okolice Verony, gdzie byliśmy zakwaterowani na czas trwania zawodów. Mimo codziennych treningów udało nam się znaleźć czas na zwiedzanie Wenecji i wyprawę nad piękne jezioro Garda. W piątek kibicowaliśmy podczas startów wszystkich polskich drużyn dopingując z całych sił.

W sobotę 1 lipca o godzinie 9:05 nadeszła nasza kolej na pokazanie swoich umiejętności. Daliśmy z siebie wszystko, jednak stres i presja, które towarzyszył nam podczas tak ważnego występu, spowodowały, że popełniliśmy drobne błędy. Mimo tego, nasz występ oceniamy jako udany. Zyskaliśmy nowe doświadczenia, a wyniki które nie odbiegały znacznie od zespołów uplasowanych na podium, dają nam motywację do pracy i walki o medal w przyszłym roku w Norwegii.

W niedzielę mięliśmy zaszczyt kibicować zespołowi Flimero, który wywalczył złoto i po raz pierwszy na mistrzostwach Europy ICU usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego, co było dla nas nie lada przeżyciem.

Z bagażem nowych doświadczeń i planami na przyszłość 3.07.2023 wróciliśmy do Polski.

Wielkie podziękowania dla Kapitana Kadry Olgi Błesznowskiej!

Naszym Partnerem podczas przygotowań i startu na Mistrzostwach Europy ICU w Weronie był Samorząd Województwa Mazowieckiego. 

Nasze przygotowania, wyjazd i start na Mistrzostwach Europy ICU wsparła darowizną Fundacja PKO Banku Polskiego.

Dziękujemy:

J.W. Construction Holding, DPD, Italmeble, Grzegorz Iskra, Piekarnia Cukiernia Robson, Ryszard Sawicki, Pensjonat u Sorosa.

Składamy również wielkie podziękowania WSZYSTKIM SPORNOROM osobą i Instytucjom, które wsparły nas finansowo a których nie sposób wymienić.

Trenerzy: Anna Pękul, Kinga Nurkiewicz


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z