Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Global Cheer (Cheer All Girl Junior)

 Cheerleaderki Global Cheer (połączone zespoły Diamond Cheer  z Kamienicy i Cheer NS z Nowego Sączą) w dniach od  30 czerwca –  do 2 lipca 2023 r. reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Europy Cheerleaders.

Partnerem Głównym przygotowań i startu w Mistrzostwach Europy, było Województwo Małopolskie za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

Mistrzostwa Europy Cheerleaders 2023 w Weronie to najważniejsza impreza w roku na starym kontynencie, startowały w niej zespoły z 19  europejskich państw. Nasza ekipa spisała się na medal i to srebrnego koloru. Zespół składał się z 24 zawodniczek startujących i jednej zawodniczki rezerwowej. Przygotowywaliśmy się do tego startu 11 lat, ciężkiego treningu, wielu godzin intensywnych ćwiczeń i wielu wyrzeczeń ze strony zawodniczek, rodziców i trenerów.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować nasz kraj,  na tak zacnej imprezie. Tytuł wicemistrzów Europy, dodał nam siły i ochoty do zdobycia jeszcze większych spektakularnych tytułów.

Nasz zespół, już w marcu 2024 roku, ma możliwość startu na Mistrzostwach Świata Cheerleaders w Orlando. Ostatnie starty i medale Mistrzostw Europy ( brązowy 2022 Ateny i srebrny w Weronie 2023 )  oraz Świata ( brązowy 8 zawodniczek z naszego zespołu) potwierdzają,  że ten zespół jest gotowy do startu na najważniejszych imprezach na świecie.

 

Trenerem zespołu Global Cheer jest Mirosław Haczek,

 

 


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z