Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Shiva (Pom i Cheer hip hop youth)

W dniach 30.06 - 2.07.2023 zawodniczki Klubu SHIVA DANCE ACADEMY reprezentowały Polskę jako Kadra Polski na Mistrzostwach Europy w Weronie!

6 czerwca powróciły do kraju zawodniczki SHIVA FREESTYLE POM i SHIVA KID BIT, które reprezentowały Polskę wśród 22 krajów i 184 drużyn.

W Weronie wystartowaliśmy w 2 kategoriach: Freestyle Pom Youth (18 zawodniczek) oraz Cheer HIP HOP Youth (15 zawodniczek), razem 33 zawodniczki oraz 3 trenerów. Youth była to najmłodsza kategoria wiekowa podczas Mistrzostw Europy i należą do niej zawodnicy w wieku 12-15 lat.

Dla 30 zawodniczek z Klubu SHIVA był to debiut na zawodach rangi międzynarodowej i spore wyzwanie związane ze stresem, który towarzyszył dziewczętom. Mimo to, starty wyszły bardzo dobrze i ostatecznie drużyny zakończyły rywalizację:

·       Freestyle Pom na 6 miejscu (10 w kategorii), zdobywając 70,1 pkt - gdzie zabrakło zaledwie 0.5 pkt do ścisłego finału!

·       KID BIT uplasował się na 9 miejscu (10 w kategorii) zdobywając 65,6 pkt – gdzie brakło 0,1 pkt do 8 miejsca.

Rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wyrównany. To detale zadecydowały o ostatecznym miejscu na podium.

Mimo braku awansu do finału nastroje były bardzo pozytywne i rozpierała nas duma oraz radość, że mogliśmy reprezentować Polskę wśród najlepszych w Europie.

Udział w Mistrzostwach Europy był dla naszego KLUBU niezapomnianym przeżyciem, a nasze starty, relacje, zdjęcia zostały udostępnione na naszych portalach społecznościowych takich jak FB, IG SHIVA DANCE ACADEMY, gdzie mogą Państwo zawsze powrócić i poczytać lub pooglądać fotorelację z całego wyjazdu do Włoch.

Dziękujemy Wszystkim osobom, które przyczyniły się do pomocy przy wyjeździe na Mistrzostwa Europy oraz pozwoliły nam spełnić marzenie o udziale w najważniejszej imprezie Europejskiej Cheerleaders.

           

Głównym Partnerem Przygotowań i Startu w Mistrzostwach Europy Cheerleaders w Weronie było województwo Małopolskie.

 

Za co bardzo dziękujemy!

 


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z