Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Three Stars (Cheer Coed Youth)

„Three Stars” to zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” w Łochowie, dzięki zdobyciu po raz kolejny tytułu Mistrza Polski w Cheerleading Sportowym na Mistrzostwach Polski PZSC 2023 – otrzymał powołanie do Kadry Polski na ICU EUROPEANS 2023.

Klub oraz zespół  debiutował na tegorocznych Mistrzostwach Europy 2023 ICU European Cheerleading Championships, które odbywały się w  Weronie we Włoszech. Debiut ten był niezwykle udany, gdyż w swojej kategorii drużyn Cheer Coed Youth Median lvl 3 zajęliśmy drugie miejsce i jesteśmy Wicemistrzami Europy!

 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować nasz klub, szkołę, Gminę Łochów ale przede wszystkim Polskę na arenie europejskiej!

 

Wyjazd na Mistrzostwa Europy był zwieńczeniem ciężkiej pracy włożonej w każdy trening a fakt, że zdobyliśmy srebro jest dla nas nagrodą ale i motywacją by dalej doskonalić umiejętności w tym sporcie!

 

Kadra składała się z 27 zawodników 23 dziewcząt i 4 chłopców.  Nasza wielka włoska przygoda rozpoczęła się 27 czerwca a w trakcie tygodnia pobytu we Włoszech mieliśmy okazję zwiedzić między innymi piękną Wenecję ale również Veronę, w której odbywały się tegoroczne mistrzostwa. Był to dla nas świetny czas spędzony nie tylko na treningach ale również na wspólnej integracji całego zespołu.

Nasz wyjazd był możliwy dzięki zaangażowaniu naszych Rodziców oraz wsparciu Darczyńców:

Gmina Łochów, Fundacja ARP, Bank Spółdzielczy w Łochowie, Piekarnia Robson, Firma Dar-Bus, Firma Mirpol, Firma Dar-Trans, Makeup Lashes Eybrows Weronika Marchel, Maciej Fedorczyk Auto-Serwis, Firma ADT Group oraz Firma Styropmin.

 

Dziękujemy naszym Trenerom – Pani Aldonie Guzek oraz Panu Maciejowi Markowiczowi za zaangażowanie i motywowanie nas na każdym treningu! To dzięki Waszej pracy jesteśmy drugą najlepszą drużyną w Europie!

 

Dziękujemy również Pani Aleksandrze Krześniak – Markowicz za profesjonalna opiekę fizjoterapeutyczną i mentalną na naszych treningach, poza nimi ale przede wszystkim na wyjeździe!

Dziękujemy za opiekę w trakcie wyjazdu Pani Oldze Małkińskiej Napłoszek, Pani Aleksandrze Rosłon i Pani Oldze Pietrzak  a za zapewnienie nam bezpiecznej podróży Firmie Dar-Bus.

 

To była piękna przygoda sportowa i już nie możemy się doczekać tego co przed nami!

Do zobaczenia na arenie światowej!


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z