Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Flimero (Pom junior i Pom Senior Double)

FLIMERO MISTRZEM EUROPY W KATEGORII JUNIOR POM!

Wyjazd na Mistrzostwa Europy do Verony był naszym kolejnym marzeniem, które stało się rzeczywistością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych startów i wciąż nie dowierzamy w to co się wydarzyło. Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Rywalizacja wśród 13 najlepszych drużyn w Europie, to wspaniałe doświadczenie i niesamowity zaszczyt. W eliminacjach uplasowaliśmy się na miejscu 3 co było dla nas wielkim szokiem i dodało nam dużo motywacji do startu w finale. Ostatecznie zajęliśmy 1 miejsce pokonując całą najlepsza czołówkę europejską, która do tej pory zajmowała najwyższe stopnie podium. Było nam dane usłyszeć po raz pierwszy w historii tych zawodów Hymn Polski - Mazurek Dąbrowskiego.

Tytuł Mistrza Europy i złoty medal to piękna nagroda na koniec sezonu i ukoronowanie wielu lat ciężkiej pracy. Całe dnie na sali treningowej opłaciły się.

Wyjazd nie byłby możliwy gdyby nie Gmina Tyczyn z Panem Burmistrzem Januszem Skotnickim na czele. Bardzo dziękujemy za wkład w realizacje naszego sportowego marzenia. Chcemy ogromnie podziękować trenerkom Jolancie Magdzie oraz Adrianie Kopackiej za trud włożony w przygotowanie nas do zawodów. Rodzicom za wsparcie, kibicowanie i umożliwienie nam wyjazdu do Włoch. Mistrzostwa Europy we Włoszech zostaną nam w pamięci do końca życia.

 

Flimero - duet Julia Rudzan i Adriana Kopacka

30 czerwca, odbył się dla nas jeden z najważniejszych występów w życiu. Dzięki zawodom European Cheer League miałyśmy możliwość reprezentowania Polski w kategorii freestyle pom senior duety.

Zmierzyłyśmy się z najlepszymi duetami w Europie i na świecie, uzyskując 5 miejsce, tak niewiele brakowało nam do duetów, którymi kiedyś się inspirowałyśmy. Jesteśmy dumne z naszej pracy i na pewno nigdy nie zapomnimy tak wspaniałej przygody.


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z