Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Energy (Cheer Coed Junior)

Grupę Energy Nuclear Cheer Coed Junior L4 podczas Mistrzostw Europy Cheerleaders w Weronie reprezentuje 17 zawodników: Bończyk Bartosz, Chmiel Jakub, Dymkowska Jennifer, Gawron Aleksandra, Glegocińska Amelia, Grabowska Julia, Juraszczyk Amelia, Krawczyk Maja, Madeja Zuzanna, Makowiecka Marika, Mańka Władysław, Paruzel Kinga, Płatek Amelia, Siwik Adrianna, Sośnik Anna, Szczotka Piotr oraz Śmistek Julia. Zawodnicy są mieszkańcami Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic i Ornontowic. Trenerami drużyny są Natalia Ćwik i Marzena Siwik.

Do Włoch przyjeżdżamy 29.06, mamy czas na krótki odpoczynek po długiej podróży i prezentujemy się już w pierwszym dniu Mistrzostw, 30.06.2023r. w kategorii Junior Cheer Coed Level 4. Do czasu występu cieszymy się wspaniałą atmosferą na hali, zawieramy nowe przyjaźnie i dopingujemy polskie drużyny prezentujące się tego dnia na Mistrzostwach.

Poziom zawodów jest bardzo wysoki a występy zachwycające. Tuż przed startem walczymy ze swoimi emocjami, stresem. Dla naszej drużyny juniorów jest to pierwszy tak ważny turniej, pierwszy start na Mistrzostwach Europy. Młodzież niewiele pamięta z samego występu, dopiero po zejściu z maty oglądamy na spokojnie nasz pokaz analizując co wyszło dobrze, a co mogło być lepiej.

Gdy zostaje nam przyznany srebrny medal i tytuł Vice Mistrzów Europy dociera do nas, jak wielkim sukcesem zakończył się nasz start na Mistrzostwach Europy. To nasz historyczny moment, ale nie z medalu jesteśmy najbardziej dumni. Najbardziej cieszy nas to, że udało nam się zbudować wspaniałą drużynę, która bardzo ciężko pracowała na ten sukces, że mamy młodzież, która się nie poddała i wspierała się na każdym kroku, przyjaciół, którzy dodawali nam otuchy i z tymi najcenniejszymi wartościami możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Dziękujemy naszym Rodzicom, bez których nie byłoby nas w tym miejscu, w którym znajdujemy się dzisiaj!

Cheerleading łączy, to przepiękny sport zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

Nasz wyjazd na Mistrzostwa Europy nie byłby możliwy gdyby nie nasi Partnerzy, którym bardzo dziękujemy za wsparcie:

- Miasto Zabrze

- Miasto Ruda Śląska

- Pani Beata Sekuła

- Redaktor Naczelna Magazynu Why Story Polska oraz Magazyn Why Story

- Pan Riccardo Caruso – właściciel firmy Don Caruso Cafe Italiano

- Pani Beata Drzazga – właścicielka firmy Global Impact Beata Drzazga

- Pani Alina Nowak - Radna Sejmiku Województwa Śląskiego, Prezes Stowarzyszenia „Wspólnie dla Zabrzan”

- Sklep SFD

- Wspierający nas darczyńcy, którzy pomagają nam zbierać środki na wyjazd poprzez portal https://zrzutka.pl/tywakk

- III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu.

Dziękujemy firmie Speed Travel za bezpieczną i bardzo wesołą podróż :) Dziękujemy! Pomogliście spełnić nasze marzenia!


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z