Ekran wczytywania
Kadra Polski na ICU ECC Verona 2023 - YOUTH

Przedstawiamy skład Kadry Narodowej w kategori wiekowej youth na ICU ECC Verona 2023 :

Cheer Coed Youth L3 - Three Stars ( Łochów)

„Three Stars” to zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” w Łochowie, reprezentuje kategorie Cheer Coed Median L3 Youth (12-15lat). Ta 25 osobowa drużyna składająca się z dziewcząt i chłopców trenowana jest przez doświadczonych trenerów: Macieja Markowicza i Aldonę Guzek. 

Zespół w tym roku debiutuje na Mistrzostwach Europy ICU Europeans Werona 2023, jednakże od kilku sezonów zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich zawodach w cheerleadingu sportowym zdobywajac między innymi kolejny raz zaszczytny tytuł Mistrza Polski. Dla zawodników drużyny „Three Stars” reprezentowanie kraju na zawodach o randze europejskiej to wielki zaszczyt oraz niezwykłe przeżycie. Zawodnicy są zdeterminowani i dumni, że mogą reprezentować klub, Gminę Łochów oraz Kraj na Mistrzostwach Europy.

 

Wyjazd do Werony finansują rodzice oraz darczyńcy: Gmina Łochów, Bank Spółdzielczy w Łochowie, Piekarnia Robson, firma Dar-Bus, firma Mirpol, firma Dar-Trans, Makeup Lashes Eybrows Weronika Marchel, Maciej Fedorczyk Auto-Serwis, Firma ADT Group, Fundacja ARP oraz firma Styropmin

    

 

Freestyle Pom Youth - Dream Team Junior (Garwolin)

Już za nie cały miesiąc nasza drużyna DREAM TEAM JUNIOR z Garwolina  będzie miała zaszczyt zaprezentować się na Mistrzostwach Europy w Weronie 2023.  Dzięki zdobyciu Mistrzostwa Polski w 2023 roku otrzymałyśmy powołanie do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy ECU Europans VERONA 2023 w kategorii Drużyna Freestyle Pom Youth. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów i osiągnięć, lecz po raz pierwszy mamy okazje zaprezentować się na  arenie międzynarodowej. Od 2019 roku wspólnie dążymy do wyznaczonych celów i spełniamy swoje marzenia.

W skład naszej drużyny wchodzą niezwykle utalentowane i ambitne zawodniczki: Anna Andrzejewska, Amelia Baran, Emilia Baran, Lena Bukowska, Alicja Czajkowska, Anna Grzegrzółka, Małgorzata Grzegrzółka, Anna Iwanenko, Magdalena Kalbarczyk, Jagoda Kałaska, Elena Kowalczyk, Lena Krawczyk, Hanna Leszek, Maja Makulec, Alicja Możejko, Laura Skubis, Maria Szuwara, Amelia Wiśniewska, Oliwia Wojciechowska, Alicja Zackiewicz.

Nasza drużyna po raz kolejny udowadnia, że ciężka praca i determinacja prowadzi do osiągnięcia nawet największych celów i marzeń.
A to wszystko dzięki niezastąpionym trenerkom, które ciągle motywują nas do osiągania celów - Izabela Nierwińska i Zofia Kisiel!

Póki co, przed nami jeszcze wiele treningów i wylanych potów, ale nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy się na Europejskiej scenie i przeżyjemy niesamowitą przygodę!

Partnerzy i sponsorzy wyjazdu:

Ø  Miasto Garwolin, Marzena Świeczak - Burmistrz Miasta Garwolina,

Ø  Gmina Garwolin, Marcin Kołodziejczyk – Wójt Gminy Garwolin,

Ø  Gmina Łaskarzew, Marian Janisiewicz – Wójt Gminy Łaskarzew

Pozostali sponsorzy

1.     OCHNIK S.A. Bracia :Marcin Ochnik, Cezary Ochnik, Jacek Ochnik

2.     Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o

3.     Krüger&Matz,

4.     DM-Net Dariusz Makulec

5.     CENTRUM MOTORYZACYJNE  CARMAX  S.C. Marcin  Brzozowski i  Robert  Rękawek

6.     „IMAN”  Ireneusz Mantryba

7.     ZIGNAGO VETRO POLSKA

8.     RPC ZELLER  PLASTIK  Garwolin

9.     HUMAN PRO LOGISTICS

Szkoły:

1.     Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie im Janusza Korczaka, Dyrektor Agnieszka Majewska

2.     Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Parysowie, Dyrektor Irena Mazurek

3.     Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce, Dyrektor Agnieszka Szczypek,

     4.     Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wildze, Dyrektor Wiesława Zagrodzka

 

Freestyle Pom Youth - Shiva (Tarnów)

Shiva Youth jest to drużyna z Tarnowa i Gminy Tarnów składająca się z 21 niezwykle pracowitych i zaangażowanych zawodniczek w wieku 12-15 lat. Na codzień dziewczyny trenują w Klubie SHIVA DANCE ACADEMY. Do drużyny na Mistrzostwa Europy - Werona 2023 dołączyły do składu: zawodniczka z Klubu Unique Cheerleaders oraz 5 zawodniczek z Akademii Tańca i Gimnastyki Atiga.

SHIVA YOUTH na swoim koncie ma liczne osiągnięcia na arenie krajowej podczas Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Mistrzostwa Europy będą dużym wyzwaniem i nowym doświadczeniem dla dziewcząt. Już nie mogą się doczekać aby reprezentować Polskę jako Kadra Narodowa.

Zawodniczki obecnie trenują 4 razy w tygodniu z głównym trenerem SHIVA DANCE ACADEMY Jowitą Wilowski oraz z trenerką Magdaleną Szkotak. 

 

Cheer Hip Hop Youth - Kid Bit (Tarnów)

Drużyna KID BIT Youth - jest drużyną HIP HOP trenującą w Tarnowie i Gminie Tarnów w Klubie SHIVA DANCE ACADEMY w skład której wchodzi 16 zawodniczek w wieku 12-15 lat. Na codzień dziewczyny trenują z trenerkami Aleksandrą Gut i Jowitą Wilowski. 

 

KID BIT na swoim koncie ma liczne zwycięstwa na Mistrzostwach Polski oraz na Pucharze Polski. Mistrzostwa Europy - Werona 2023 będą dla nich pierwszymi zawodami rangi europejskiej, co powoduje w nich niezwykłą mobilizację i radość z możliwości reprezentowania Polski. 

Treningi odbywają się 4 razy w tygodniu w Hali Sportowej w Koszycach Wielkich oraz w SHIVA DANCE STUDIO.

 

Głównym Partnerem przygotowań i startu w Mistrzostwach Europy Cheerleaders - Werona 2023 jest Województwo Małopolskie.

Partnerzy przygotowań i startu w Mistrzostwach Europy - Werona 2023: Urząd Gminy Tarnów oraz Miasto Tarnów.

 


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z