Ekran wczytywania
relacja Kadry Polski po ICU Worlds - Senior Pom

Kadra Polski PZSC na ICU Worlds 2023 - relacja po zawodach

Team Poland - Senior Pom

 

DREAM TEAM SENIOR z Garwolina na MISTRZOSTWACH ŚWIATA 2023 

w ORLANDO na FLORYDZIE

 

Nasza taneczna przygoda dobiegła końca. Po wielu miesiącach zgrupowań i treningów mogłyśmy zaprezentować efekt naszej ciężkiej pracy na scenie w Orlando spełniając swoje największe marzenie. Dumą napawa nas to, że mogłyśmy reprezentować w kategorii senior Polskę na ICU 2023 WOLRD CHEERLEADING CHAMPIONSHIPS i UNITED STATES ALL STAR FEDERATION 2023 USASF. Jesteśmy szczęśliwe i bogatsze o nowe doświadczenia oraz niezapomniane wrażenia.

 

W skład kadry reprezentacyjnej weszło 20 bardzo zdolnych i ambitnych zawodniczek z całej Polski, które postanowiły połączyć siły swoich klubów i godnie zaprezentować nasz kraj podczas tego prestiżowego wydarzenia. Zespół został wyłoniony w ramach castingu, dzięki czemu w skład DREAM TEAMU na rok 2022/2023 wchodzą najlepsze tancerki  z klubów z całej Polski: DREAM TEAM SENIOR z Garwolina, ATIGA z Krakowa,  FRESH z Mszczonowa oraz tancerki z Sosnowca i Leszna. 

 

Wszystkie zawodniczki podczas MŚ 2023 reprezentowały MG-T UKS „NO NAME” z Garwolina. 

Nasze treningi odbywały się w Garwolinie w PSP nr 5 w Garwolinie. Trwały po kilka godzin, podczas których każdy dawał swoje 100% wysiłku, aby nie zawieść grupy i jak najlepiej reprezentować Polskę na arenie światowej. 

 

Niezwykłe zaangażowanie każdej z zawodniczek, wiele godzin dojazdów, poświęcenie każdej wolnej chwili na doskonalenie swoich umiejętności doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Wracamy do Polski pokonując 6 niezwykle utalentowanych drużyn narodowych (na 19 / 13) oraz 19 zespołów colleagiwych (na 37 /18). To dla nas wielkie osiągniecie. Czujemy dumę, że to my mogłyśmy zmierzyć się z najlepszymi drużynami na świecie.

 

Atmosfera panująca na MŚ ICU była niesamowita i towarzyszyła wszystkim najlepszym zespołom z całego świata. Ta atmosfera i możliwość reprezentowania kraju na tak prestiżowym turnieju na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Nasz wyjazd nie byłby jednak możliwy bez naszej trenerki i choreografa Izabeli Nierwińskiej. To ona udowodniła nam, że niemożliwe jest możliwe oraz doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy teraz. Jesteśmy wdzięczne również pani Zofia Kisiel, która robiła wszystko, co w jej mocy, abyśmy mogły zaprezentować się na scenie w Orlando. 

 

Wielkie podziękowania kierujemy do naszych rodziców, którzy zaangażowali się również w nasz wyjazd, kibicowali nam tworząc strefę kibica włącznie z naszymi młodszymi koleżankami klubowymi na czele z Panią Burmistrz z Garwolina. Czułyśmy to wsparcie mimo dzielącej nas odległości. Gdy wracaliśmy czekali na nas na lotnisku i witali nas  z niespodziankami.

 

W tym miejscu nie możemy zapomnieć o Partnerach wydarzenia, darczyńcach i sponsorach, którymi są:


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z