Ekran wczytywania
relacja Kadry Polski po ICU Worlds - Junior Pom

Kadra Polski PZSC na ICU Worlds 2023 - relacja po zawodach

Team Poland - Junior Pom

FLIMERO JUNIOR NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA ICU W ORLANDO!

Spełniliśmy nasze największe marzenie! Wyjazd do Orlando i reprezentowanie kraju na tak wielkim wydarzeniu jakim są Mistrzostwa Świata ICU było dla nas ogromnym zaszczytem. Zorganizowanie podróży stanowiło niesamowite wyzwanie dla trenerek, zawodników oraz rodziców. Wyjazd nie byłby możliwy gdyby nie współpraca z Gminą Tyczyn, z Panem Burmistrzem Januszem Skotnickim na czele oraz Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie. Bardzo dziękujemy za wkład w realizację naszego sportowego celu.

Same zawody okazały się najlepszym doświadczeniem w naszym życiu. Atmosfera jaka panowała nie tylko na halach, na których odbywało się wydarzenie, lecz także w hotelu i całym Orlando była cudowna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych startów w półfinale oraz w finale. Wszyscy zgodnie uważamy, że nigdzie nie tańczyło się nam tak dobrze jak na tej scenie. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce! Jest to piękna nagroda za wysiłek, który włożyliśmy w przygotowania. Całe dnie na sali treningowej opłaciły się.

Chcemy serdecznie podziękować naszym trenerkom , Jolancie Magdzie i Adrianie Kopackiej za trud oraz poświecenie jakie poniosły w trakcie przygotowań i samego wyjazdu do USA. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych rodzin i koleżanek z zespołu, które prężnie kibicowały nawet w środku nocy. Wielką przyjemność sprawiło nam również powitanie, które przygotowali nam Dyrekcja SP Tyczyn wraz z rodzicami i koleżankami z zespołu. Wyjazd ten na pewno pozostanie w naszej pamięci na całe życie.


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z